Відділ освіти Городнянської міської ради

Майбутнє Городнянської ОТГ – в талановитих учнях

Завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, який проходив на базі Городнянського ліцею № 1. У ньому брали участь 367 здобувачів освіти  (чотирьох закладів загальної середньої освіти Городнянської ОТГ – Городнянських ліцеїв №1 та №2, Бутівського та Смичинського ліцеїв; двох освітніх закладів Тупичівської ОТГ та КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради) із 17 навчальних предметів.

            Олімпіади проводились за завданнями та графіком ЧОІППО імені К.Д.Ушинського. Завдання в архівах, за тиждень до проведення олімпіади, розміщували на сайті ЧОІППО в розділі «Завдання ІІ етапу олімпіад». В день проведення олімпіад надсилалися паролі, які розархіровували завдання. Олімпіади з окремих навчальних предметів мали свої особливості: з інформатики – використовувався центральний сервер автоматизованої перевірки розв’язків; з екології – учасники розробляли науково-експериментальні екологічні проєкти з наступним їх постерним захистом; з трудового навчання (технологій) – виконували та захищали творчі проєкти.

            Учасники ІІ етапу олімпіад вибороли 123 призові місця. 15 із них отримали сільські школярі: 2 – Бутівського ліцею, 4 – КЗ «Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст.» Тупичівської сільської ради, 9 – Смичинського ліцею. 108 призових місць вибороли здобувачі освіти міських освітніх установ: 4 – КЗ «Городнянський ліцей» Чернігівської обласної ради, 45 – Городнянського ліцею № 1, 59 – Городнянського ліцею № 2.

            Найбільшу кількість дипломів отримали переможці:

6  –  Приходько Вікторія (Городнянський ліцей №2);

5 – Серегова Катерина (Городнянський ліцей №2) та Сущик Дмитро (Городнянський ліцей №1);

4 – Павлович Яна (Городнянський ліцей №1); Бучин Даніїл та Аркуша Дарія (Городнянський ліцей №2); Богдан Анна (Смичинський ліцей);

3 – Козаченко Софія (Городнянський ліцей №1); Хропата Наталія, Ушак Дмитро, Коновалова Дарія, Шинкаренко Олена (Городнянський ліцей №2).

            Найбільшу кількість переможців підготували такі вчителі: Плотникова В.В. (Городнянський ліцей №2) – 8; Надточій Н.І. (Городнянський ліцей №2), Іващенко А.Г. та Середа Л.Є. (Городнянський ліцей №1) – 6; Аліменко О.П. (Городнянський ліцей №2) та Шумська О.В. (Городнянський ліцей №1) – 4.

            У ІІІ (обласному) етапі інтелектуальних змагань, який відбуватиметься у січні – лютому 2020 року, будуть брати участь 42 переможці ІІ етапу олімпіад.

            Побажаємо учасникам та їх наставникам нових перемог!

            Нехай ваша праця, шановні вчителі, примножує інтелектуальний та творчий потенціал Городнянської ОТГ, стане надійним фундаментом у будівництві економічно сильної, патріотично нездоланної, духовно непереможної української держави.

 



« повернутися до списку новин