День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

Дата: 06.02.2019 16:45

5 лютого 2019 року світова спільнота відзначала День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). Заклади загальної середньої освіти Городнянської міської ради долучилися до Дня безпечного Інтернету,  приєдналися до всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг.

Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» серед учнів 7-11 класів.

Окрім того, проведено  урок-перегляд відеороликів на тему «Інтернет – користь чи прихована небезпека» (Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст.); загальношкільний захід «Разом до найкращого Інтернету» (Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст.); урок-презентація «Ми за безпечне використання Інтернету» (Городнянська гімназія); розповсюджено буклети «Діти та підлітки в онлайні. Поради для батьків та вчителів (Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2).