Наступність дошкільної та початкової освіти

Дата: 01.11.2018 16:01

29 жовтня на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбувся семінар для педагогічних працівників міських закладів дошкільної освіти та початкової ланки школи з питання «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти».

У ході робочої зустрічі учасники ознайомились із системою роботи школи (Денисенко Ю.В., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ №2) та організацією освітнього процесу у закладі дошкільної освіти (Клименок Т.В., вихователь-методист Городнянського ясла-садка №4).

Учителі перших класів Немилостива О.П., Заяць С.С., Брезгун О.М. провели екскурс у класні кімнати та ознайомили присутніх з організацією освітнього процесу в Новій українській школі.

Захід продовжився у методичній кав’ярні, де у теплій та дружній атмосфері відбувся бліц-турнір «П’ять питань» та підведені підсумки.