Спеціалісти інклюзивної освіти навчаються

Дата: 30.10.2019 15:56

29 та 30 жовтня 2019 року на базі Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Городнянської міської ради відбулися семінари для асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти  та асистентів вихователів закладів дошкільної освіти міста.

Фахівці ІРЦ  ознайомили присутніх із законодавчою базою та змінами до неї щодо роботи асистента вчителя та вихователя, надали методичну допомогу щодо розроблення Індивідуальної програми розвитку для дітей з особливими освітніми потребами в закладах освіти, зразки ведення встановленої документації.

Перед учасниками семінару виступила головний спеціаліст відділу освіти Городнянської міської ради Оліфіренко Ірина Борисівна про перспективи інклюзивного навчання в закладах освіти,  роль асистентів вчителів та вихователів у здійсненні соціально-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

Учасники семінару оглянули кабінети центру, облаштовані сучасними меблями, комп’ютерною технікою, корекційним обладнанням та дидактичними матеріалами, ознайомились з переліком послуг та особливостями діяльності установи щодо забезпечення психолого-педагогічного супроводу і надання корекційно-розвиткових послуг дітям даної категорії в умовах Інклюзивно-ресурсного центру.