Відділ освіти Городнянської міської ради

Засідання літературної кав’ярні «Час читати»

У кожного з нас одне життя, але книги дозволять пізнати мудрість тисяч людей. Читання збільшує словниковий запас , зміцнює пам'ять, допомагає у спілкуванні, розвиває увагу, допомагає розв’язувати складні завдання…           Проте читаючих українців з кожним роком стає менше. Як заохотити дітей до читання книг?  Саме цьому питанню було присвячено засідання методичного об’єднання шкільних бібліотекарів, яке відбулося 17 грудня   2019 року  на базі Городнянського ліцею №2 .

    Засідання проходило у нестандартній  формі  - літературна кав’ярня «Час читати». Проводила його  Кучерявенко М.М.,завідувачка бібліотеки.

    Захід проведений на високому методичному  рівні, відповідав сучасним вимогам. Всі етапи: «Літературне асорті», «Бібліотечне експресо», «Бібліофреш» глибоко продумані. Цікаво проведено історичний екскурс «Що таке літературна кав?ярня?», досліджено бібліотечним активом «Що читають вчителі ліцею?», переглянуто відеоролики «Скільки читають українці?», «Читання книжок. Чому це важливо?».

   Книжково-ілюстративна виставка «Запроси до серця книгу» рекламувала різноманітність книг сучасних авторів.

     У невимушеній обстановці, за філіжанкою кави, присутні презентували нові книжки сучасних авторів. А вихованці ліцею, завідувачка бібліотеки дарували їм пісні:  вітаміни для настрою, для душі, для серця.

    Наприкінці спілкування присутні прикрасили чудо-дерево назвами книг, які хотіли б прочитати у найближчий час.

    Всі присутніх напередодні Святого Миколая отримали символічних янголів з найщирішими побажаннями-передбаченнями.

    Все, починаючи від запрошення, літературного меню, облаштування приміщення

бібліотеки, формату проведення заходу та пануючої там атмосфери, було нестандартним, захоплюючим і вражаючим.« повернутися до списку новин