Засідання методичного об'єднання вчителів 4-их класів закладів загальної середньої освіти громади

Дата: 26.02.2019 15:43

21 лютого 2019 року на базі Смичинської ЗОШ  І- ІІІ ст.  відбулося засідання методичного об'єднання вчителів 4-их  класів.  Засідання проходило згідно плану.

Було відвідано та обговорено показовий урок літературного читання у 4 класі,  вчитель  Чорна Світлана  Іванівна.  Тема уроку «Леся Українка. Біда навчить (казка). Складання плану , характеристика дійових осіб». Вчителька вдало розвивала вміння учнів оцінювати вчинки персонажів,  розпізнавати позитивні і негативні риси характеру, навчала визначати повчальний характер казки. На уроці використовувалися інтерактивні форми та методи навчання: робота в парах, робота в групах, «Незавершені речення», «Стань поетом»,само оцінювання, сенкан та інші. Урок  проведений на високому методичному рівні, використано ІКТ, між предметні зв'язки.   У класі створена відповідна атмосфера, яка сприяє розвитку пізнавальних інтересів  учнів.

Чорна С.І., учитель початкових класів Смичинської ЗОШ І-ІІІст., презентувала свій досвід роботи  з проблеми «Розвиток пізнавальних здібностей учнів шляхом використання інтерактивних технологій».

Луцай Л.В., учитель початкових класів,  учитель вищої категорії Городнянської ЗОШ І ст., поділилася досвідом своєї роботи з проблеми «Розвиток навички читання як виду мовленнєвої діяльності».

Хуторна Н.В., методист МК, ознайомила з листом ЧОІППО ім. К.Д.Ушинського  від 18.02.19р. № 20/01-12/168  «Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору ЗЗСО проектів підручників для 2 класу».