Першокласники закладів загальної середньої освіти громади отримали ігрові набори LEGO Six Bricks

Дата: 11.12.2020 15:38

Третій рік поспіль на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між The LEGO Foundation та Міністерством освіти і науки України заклади загальної середньої освіти країни забезпечуються ігровими наборами LEGO Six Bricks.

До закладів загальної середньої освіти Городнянської громади доставлено 174 набори LEGO Six Bricks. Набори LEGO Six Bricks використовуються в 1 класах Нової української школи як дидактичний матеріал для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання. Основний принцип «Навчання через дію» дозволяє учням з’єднати абстрактну теорію з реальним світом. За допомогою ігрових конструкторів вчителі наочно і доступно пояснять дітям навчальний матеріал, розвиватимуть навички критичного мислення, мовлення, пам’ять, увагу, вміння працювати в групі.