Майстер-класи на базі СЮТ

Дата: 15.01.2020 15:20

14 січня 2020 року на базі Городнянської СЮТ проходив семінар-практикум для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, вчителів образотворчого мистецтва  з проблеми «Стимулювання творчого вдосконалення дітей, орієнтація їх на розкриття  власної індивідуальності».

На заході були присутні 23 педагоги із Городнянської та Тупичівської ОТГ.

Пилипенко Н.В., методист СЮТ, розкрила проблему розвитку технічної творчості дітей молодшого шкільного віку, поділилася досвідом роботи. Вона ознайомила присутніх із скрапбукінгом – видом паперової творчості, розповіла історію його виникнення,  показала  інструменти, які потрібні для роботи. Детально зупинилася на стилях скрапбукінгу, демонструючи  свої роботи. Потім провела майстер-клас з даного виду творчості.

Кузнецова І.О., курівник гуртків початкового технічного моделювання, провела майстер-клас  з декоративного плетіння тасьми та шнурівки (куміхіко).

Шулдик Л.С., курівник гуртків початкового технічного моделювання, ознайомила із способами та прийомами виготовлення сувенірів, вітальних листівок до свят, презентувала зразки виробів.

Присутні старанно, творчо працювали у майстрах-класах, виготовили гарні вироби. Задоволення отримали всі: і майстрині, і учасники заходу.