Відділ освіти Городнянської міської ради

Спортивний запал тенісистів Городнянщини

Дата: 08.04.2019 15:05
Кількість переглядів: 97

24 березня 2019 року в спортивному залі Городнянської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст. № 2 відбулася традиційна відкрита Першість з настільного тенісу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти.

У змаганнях взяли участь 24 учасники із 12 закладів освіти. Змагання проходили за круговою системою серед дівчат та юнаків.

Слід відзначити дружню атмосферу змагань, але водночас і непоступливість та бійцівські якості юних тенісистів. Усі зустрічі мали гострий та безкомпромісний характер, де юні спортсмени показали дуже пристойну гру.

У командному складі І місце завоювали здобувачі освіти КЗ «Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст.», ІІ місце – Городнянської гімназії, ІІІ місце – Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Призові місця в особистому заліку розподілилися так:                                                                                Серед дівчат:

І місце – Родинченко  Анастасія (КЗ «Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст.»)

ІІ місце – Купа Дарина (Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Кощеєва Інна (Городнянська гімназія).

Серед юнаків:

І місце – Пінчук Дмитро (КЗ «Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)

ІІ місце – Гурба Владислав (Городнянський ліцей)

ІІІ місце – Філатов Владислав  (Городнянська гімназія)

Переможців було нагороджено медалями за І, ІІ, ІІІ місце та  грамотами відділу освіти Городнянської міської ради.

Щиро дякуємо всім учасникам і бажаємо перемог у майбутньому!