Розширена нарада директорів

Дата: 30.08.2019 15:02

28 серпня 2019 року на базі КЗ Городнянський ліцей № 2 відбулася розширена нарада директорів.

У нараді взяли участь близько 90 осіб, серед яких міський голова, директори закладів освіти, їх заступники, представники профспілок, учителі. У рамках розширеної наради  увага була закцентова на питаннях розвитку освіти в умовах Нової української школи.

Начальник відділу освіти Городнянської міської ради Смоляр Г.Л. підвів підсумки роботи закладів освіти за 2018-2019 навчальний рік.

Про свої досягнення на педагогічній ниві говорили:

- Нимилостива О.П., учитель початкових класів КЗ Городнянський ліцей № 2, яка поділилась досвідом роботи в 1 класі Нової української школи;

- Халюк Н.І., директор Бутівської ЗОШ І-ІІІ ст., яка говорила про роботу сільської школи в умовах Нової української школи ;

- Чайка В.І., директор ознайомив присутніх із роботою Городнянського міжшкільного ресурсного центру;

- Могилевець Н.Л., директор «Інклюзивно-ресурсний центр»  представила роботу Інклюзивно-ресурсного центру з дітьми з особливими потребами;

- своє бачення основних завдань профспілкової роботи в новому навчальному році представив Мироненко Г,М., голова Городнянської організації Профспілки праці освіти і науки.

Міський голова Богдан А.І. долучився до обговорення освітянських проблем та привітав усіх освітян із початком нового навчального року.

Підсумки наради підвів начальник відділу освіти.

За сумлінну працю, високу професійну майстерність, підготовку учнівської молоді до олімпіад, конкурсів кращі педагоги закладів освіти громади були нагороджені подяками МОНУ, почесними грамотами оласного управління освіти і науки та грамотами відділу освіти Городнянської міської ради.