ІІІ етап олімпіад завершився

Дата: 05.03.2019 13:26

Закінчився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, учасниками якого стали 43 здобувачі освіти Городнянської та Тупичівської ОТГ, а саме таких закладів загальної середньої освіти: КЗ Тупичівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Тупичівської сільської ради - 1, Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст. – 3, Городнянської ЗОШ     І-ІІІ ст. № 2 – 26 та Городнянської гімназії – 13. Цьогоріч в арсеналі  перемог  учнівської  команди Городнянської ОТГ лише 12 дипломів (всі ІІІ ступеня), а це вдвічі менше, ніж було три роки поспіль  (2016 р. – 25, 2017 р. – 25, 2018 р. – 22).

Городнянську ОТГ на ІІІ етапі олімпіад гідно представили здобувачі освіти:

- Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 8 дипломів ( у 2016 р. – 6; 2017р. – 3; 2018р. - 3).  Із них по два дипломи отримали  Вікторія Приходько (8 клас) – з української мови та літератури, географії та  Марина Прус (11 клас) – з біології та екології. По одному диплому отримали Катерина Серегова (9 клас) – з української мови та літератури, Єлизавета Коваленко (9 клас) – з правознавства, Кирило Авдієнко (11 клас) – з географії, Артем Михальченко (11 клас) – з трудового навчання (технологій);

- Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст. – один диплом з російської мови та літератури – Дарина Купа (9 клас).

Різко зменшилась кількість дипломів у команди гімназистів. Для порівняння: 2016 р. – 17; 2017 р. – 20; 2018 р. – 16; і 2019 р. – тільки 3 дипломи, які отримали Софія Козаченко (9 клас) – з англійської мови, Анна Пінчук (8 клас) – з біології, Олег Верхуша (11 клас) – з інформаційних технологій.

На жаль, відсутні  дипломи І, ІІ ступенів, учасники ІV етапу інтелектуальних змагань.

Та все ж таки серед великої когорти вчителів, які мають вищі кваліфікаційні категорії, педагогічні звання «Старший учитель» та «Вчитель-методист» є такі, які підготували переможців обласних олімпіад.  Це   вчителі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2: Я.С.Желдак, В.М.Дудко, Н.І.Надточій, В.Д.Борщ, В.В.Плотникова, О.О.Желдак. Учителі Городнянської гімназії: В.В.Волощук, Р.Ю.Позняк  . Також підготували переможців і вчитель І кваліфікаційної категорії  Городнянської гімназії Козаченко Т.М. та вчитель-спеціаліст  Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст. В.М.Баранова.

Щиро вітаємо переможців ІІІ етапу олімпіад. Бажаємо подальших успіхів у навчанні, нових успішних стартів, а їх наставникам – міцного здоров’я, творчої наснаги та  перемог!