Засідання методичного об'єднання

Дата: 19.12.2018 12:43

12 грудня 2018 року на базі Городнянської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося засідання методичного об'єднання вчителів 2-их та 3-іх класів. Показовий  екологічний проект «Збережи ялинку» захищали учні 2-Б класу  (вчитель Кашпур І.Л.).

Другокласники  добре підготувалися до захисту  проекту. Клас був поділений на п'ять груп, а саме: перша група – «Дослідники», друга – «Народознавці», третя – «Літератори», четверта – «Екологи», п'ята – «Дизайнери».  Школярі підібрали цікавий змістовний матеріал, разом із батьками виготовили ялинки із різних матеріалів, у горщики посадили насіння ялинок,  виготовили листівку-звернення до жителів нашого міста із закликом «Бережіть, не рубайте ялинки !».

Захід був цікавим, змістовним, глибоко продуманим, виховним, передувала величезна підготовча робота. Після його відвідування у присутніх виникло бажання зберегти вічнозелені красуні на Новий рік.

Кашпур І.Л., вчитель вищої категорії, «старший учитель», учитель початкових класів  Городнянської ЗОШ І-ІІІст. №2  поділилася досвідом роботи з проектної діяльності учнів.

Новик Л.П., вчитель вищої категорії, вчитель-методист, учитель початкових класів  Городнянської ЗОШ І-ІІІст. №2 зробила звіт про курсову перепідготовку.