І гралися, і навчалися

Дата: 28.05.2019 12:33

16 травня 2019 року на базі Городнянського закладу дошкільної освіти №4 відбулося чергове засідання семінару-практикуму з проблеми «Формування економічної компетентності у дітей дошкільного віку».

Слухачі семінару мали змогу активізувати та поглибити знання щодо ролі сюжетно-рольової гри в житті дітей та практично поуправлятися в організації даного виду ігрової діяльності, переглянувши сюжетно-рольову гру «Відкриття мінімаркету «Усміхайлик» у середній групі «Віночок» (вихователь Т.В.Стаценко).

Під час обговорення учасники семінару провели мозковий штурм «Які форми роботи доцільні в економічній освіті дошкільників?», поділилися власним досвідом роботи.

У кінці методичного заходу були підведені підсумки роботи за 2018-2019 навчальний рік та обговорені питання щодо планування методичної із педагогами та освітньої роботи з дітьми на наступний 2019-2020 навчальний рік.