Семінар-практикум вчителів математики

Дата: 05.02.2020 11:37

21 січня на базі Городнянського ліцею № 1 відбувся семінар-практикум  учителів математики з теми «Інтерактивні технології навчання математики у формуванні математичних компентностей школярів». З доповіддю «Інтерактивне навчання на уроках математики: формування компетентностей учнів засобами розв’язування олімпіадних завдань та завдань ЗНО» виступила вчитель математики Городнянського ліцею № 1 Коробко Олена Миколаївна. Досвідом роботи з питання «Медіаосвіта педагога: сучасні електронні освітні ресурси як ефективний інструмент компетентнісного навчання» поділилася Крупеніч Ганна Михайлівна, вчитель математики Городнянського ліцею № 1.

Кожем’яченко Сергій Олександрович, вчитель математики Бутівського ліцею, член журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики зупинився на окремих завданнях ІІІ етапу одлімпіад та їх розв’язках.

Методист методичного кабінету відділу освіти Городнянської міської ради Сорока О.О. ознайомила вчителів із листом МОНУ «Щодо проєкту розвитку математичної освіти у закладах загальної середньої освіти».