Дорогі учні, шановні педагоги та батьки!

Дата: 25.05.2020 11:30

Щиро вітаю вас із закінчення навчального року! Поширення пандемії спричинило зміни в організації освітнього процесу, оскільки впровадження навчання із застосуванням дистанційних технологій стало справжнім викликом для педагогів, здобувачів освіти та їхніх батьків. Та попри таке неординарне завершення навчального року хочу побажати перш за все випускникам, зробити правильний вибір життєвого шляху і виправдати надії педагогів і батьків. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, і будете справжніми патріотами своєї країни. Хочу висловити слова вдячності педагогам та батькам, за працю, за розуміння складнощів, які певною мірою позначаються на кожній сім’ї. Бажаю гарних здобутків школярам та досягнення омріяних вершин випускникам.

Надіюсь, що новий навчальний  рік учні зустрінуть у стінах рідних шкіл. Вірю, що набутий нами досвід вирішення освітніх проблем забезпечить успішну практичну реалізацію нових завдань розвитку освіти в громаді. А насамперед,  усім бажаю міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та віри у краще майбутнє.

З повагою, начальник відділу освіти Г.СМОЛЯР