Інтелектуальні змагання в Городнянській ОТГ

Дата: 09.01.2019 11:25

Завершився  ІІ  етап  Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. Всього в ньому брали участь 380 здобувачів освіти п’яти закладів загальної середньої освіти Городнянської ОТГ, двох освітніх установ Тупичівської ОТГ та КЗ Городнянський ліцей.

Не дивлячись на дуже важкі завдання, які щороку стають все складнішими, непосильними, бо ж більша частина із них виходить далеко за межі навчальних програм, деякі здобувачі освіти брали участь в олімпіадах із двох навчальних предметів в один день й виходили переможцями.

Так, найбільшу кількість дипломів отримали гімназисти: Софія Козаченко (9 кл.) – 7, Яна Павлович (8 кл.) – 5; здобувачі освіти міської школи № 2: Олена Шинкаренко (10 кл.) – 5, дві дев’ятикласниці Катерина Серегова і Катерина Савченко та восьмикласниця Вікторія Приходько – по 4. Два дипломи виборов десятикласник Єгор Лисяк із Смичинської ЗОШ І-ІІІст. П’ять учнів отримали по три призові місця, 12 – по два, решта – по одному.

Найбільшу кількість переможців підготували такі вчителі: Л.Середа (гімназія) та В. Плотнікова (ЗОШ № 2) – по 6 учнів; С. Семенова (гімназія), Н.Надточій та В. Дудко (ЗОШ № 2) – по 5; по два переможці підготували:             С. Грабовець (Смичинська ЗОШ І-ІІІст.), Н.Савенко (КЗ Тупичівський ЗЗСО І-ІІІст.), С.Писарюга (КЗ Городнянський ліцей).

Приємно, що збільшується кількість призових місць в сільських закладах загальної середньої освіти: цьогоріч у Смичинському–8, КЗ Тупичівському ЗЗСО І-ІІІ ст. Тупичівської сільської ради – 5; а в КЗ Городнянский ліцей – 4.

Гімназисти програли здобувачам освіти міської школи №2. Підсумок інтелектуальних змагань показує 50/51, на користь переможців ІІ етапу олімпіад Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Різниця невелика – лише на одне призове місце. Та якісний показник говорить сам за себе. На рахунку команди Городнянської гімназії перших місць – 18, Городнянської ЗОШ  І-ІІІ ст.№ 2 – 26;  відповідно других – 16 і 15; третіх – 16 і 10.  Різниця за  якісним показником становить 33 бали.

В ІІІ (обласному)  етапі  інтелектуальних змагань, який відбуватиметься у січні-лютому 2019 року, будуть брати участь 43 переможці Городнянської та один Тупичівської ОТГ.

Побажаємо їм нових перемог!