Засідання методичного об?єднання вчителів

Дата: 07.11.2018 10:59

Вже два місяці у закладах загальної середньої освіти Городнянської ОТГ навчалися учні 1-их класів Нової української школи. За парти сіли 189 першокласників.

01 листопада 2018 року відбулося засідання  методичного об ?єднання  вчителів 1-их класів на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.  Засідання проводилося згідно плану.

Немилостива О.П., керівник методичного об?єднання, виступила з питанням «Ранкові зустрічі – як одна з успішних практик, що допомагає вчителеві у створенні спільноти у класі».

Члени методичного об?єднання обмінялися думками «Перші враження від роботи в Новій українській школі»,  провели тренінгове заняття «А я проводжу ранкову зустріч так…»  Цікавою, змістовною, захоплюючою була ранкова зустріч на тему «Мода», проведена Брезгун О.М., вчителькою початкових класів Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Побачити  облаштування комфортного фізичного середовища у 1-их класах допомогла екскурсія, яка  була проведена педагогами Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.