Відділ освіти Городнянської міської ради

Засідання вчителів початкових класів

     21 листопада   2019 року  на базі Городнянського ліцею №2  відбулося засідання методичного обєднання  вчителів 3 та 4 класів.

    Педагоги відвідали показовий урок з української мови  у 4 класі, проведений Коновальчук І.О., учителем початкових класів  Городнянського ліцею №2. Тема уроку: «Повторення вивченого про прикметник як частину мови. Роль прикметників у мовленні».  Нестандартний  сучасний урок проведено у формі подорожі. Було  використано ІКТ, інтерактивні форми навчання: робота в групах, парах, елементи сторітелінгу.  Саме робота в групах сприяє набуттю навичок спілкування та співпраці,  дає можливість усім учням активно працювати, застосовувати на практиці вміння активного слухання, сприяє виробленню спільної думки.

   І.О.Коновальчук поділилася з колегами досвідом своєї роботи з проблеми «Розвиток творчого потенціалу молодших школярів шляхом використання інтерактивних технологій».

 Н.В.Хуторна, методист методичного кабінету, пояснила, як буде здійснюватися  підвищення кваліфікації педагогічних працівників із січня 2020 року за новим Порядком.« повернутися до списку новин