Відділ освіти Городнянської міської ради

Вшанування пам’яті Богуна

17 лютого делегація у складі козаків Городнянського Свято-Миколаївського козацького полку та представників закладів освіти Городнянсьої ОТГ відвідала Новгород-Сіверщину з метою вшанування пам’яті славетного Лицаря козацької доби, талановитого полководця, непересічної людини Івана Богуна, який 355 років тому трагічно загинув поблизу села Комань Новгород-Сіверського району.

Біля могили національного героя відбувся мітинг-реквієм, на який зібралися представники місцевої влади, громадських організацій, делегації з Чернігівської, Сумської, Київської областей, здобувачі освіти Дігтярівського НВК та жителі села Комань.

Виступаючі говорили про особливий вияв патріотизму полковника, його непримиренність з ворогами, жертовність в ім'я України. 

Основною думкою заходу став вислів: «Як ніколи зараз наша країна потребує нових богунів, як ніколи українському народові потрібне єднання, аби протистояти ворогу!».

Присутні поклали квіти до пам'ятного знаку Івану Богуну, а священнослужитель відправив заупокійну літію.« повернутися до списку новин