Відділ освіти Городнянської міської ради

16 березня відбулося пробне ЗНО із української мови та літератури

16 березня 2019 року стартувало пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Згідно мережі пуктів проведення пробного ЗНО в Городнянському районі було організовано пункт тестування на базі Городнянської гімназії. На пробне ЗНО з української мови і літератури зареєструвався 71 учасник.  Було задіяно 5 обладнаних аудиторій. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО тривав з 10:15 до 10:50 та здійснювався за паспортом (або іншим документом, що посвідчує особу), запрошенням.  Тестування розпочалося об 11:00, в якому взяло участь 70 учасників. Один учасник не з'явився з невідомих причин. 

Ознайомитися з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 22 березня 2019 року. Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті учасники, які внесли свої відповіді до сервісу визначення результатів з 16 березня до 18 березня.

Наступне пробне ЗНО з математики, історії України, англійської мови, хімії, фізики, географії відбудеться 23 березня.« повернутися до списку новин