Підвищення кваліфікації у дії

Дата: 04.12.2019 09:57

28 листопада на базі Городнянського ясла-садка №4 відбулось засідання методичного об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти з проблеми «Інтегрований підхід до впровадження освітніх технологій в різних видах життєдіяльності дітей дошкільного віку» під керівництвом Наталії Рогачової.

Педагоги мали змогу активізувати і розширити свої знання щодо видів освітніх технологій у дошкільній освіті, відпрацювати практичні вміння й навички використання інноваційних методів і прийомів у педагогічній діяльності.

До уваги учасників засідання були представлені фрагменти інтегрованих занять: у старшій групі №2 - з використанням технології Х.Кюїзенера, яка сприяє розвитку у дітей логіки, самостійності мислення, засвоєнню математики, різних способів пізнання (вихователь Рогачова Н.М.); у старшій групі №1- технологія мнемотехніки (мистецтва запам’ятовування), яка забезпечує успішне запам’ятовування літературних творів, збереження і відтворення інформації, знань про особливості об’єктів природи, про світ (вихователь Вещикова А.В.).