Відділ освіти Городнянської міської ради

Спільне виїзне засідання методичного об’єднання педагогів закладів дошкільної освіти

                18 грудня 2018 року відбулося спільне виїзне засідання методичного об’єднання педагогів ЗДО на базі одногрупового дошкільного навчального закладу Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. з проблеми «Національно-патріотичне виховання дітей різновікової групи як основа формування моральних цінностей громадянина держави».

         До уваги присутніх вихователь різновікової групи Колота Наталія Костянтинівна та маленькі дошкільнята спільно з першокласниками представили святкове дійство «Святий Миколай до нас завітай». Після чого відбувся обмін досвідом з питання організації народознавчої роботи з батьками.

Також слухачі методичного об’єднання мали змогу ознайомитись з організацією Нової української школи у першому класі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. та досвідом роботи щодо наступності дошкільної і початкової ланок освіти.

Насамкінець для гостей була організована цікава екскурсія у зразковий шкільний історико-краєзнавчий музей, де присутні мали змогу ознайомитись з історією села Хоробичі (Хоробричі, Хоробор).« повернутися до списку новин