Спільне виїзне засідання методичного об’єднання педагогів закладів дошкільної освіти

18 грудня 2018 року відбулося спільне виїзне засідання методичного об’єднання педагогів ЗДО на базі одногрупового дошкільного навчального закладу Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. з проблеми «Національно-патріотичне виховання дітей різновікової групи як основа формування моральних цінностей громадянина держави».

До уваги присутніх вихователь різновікової групи Колота Наталія Костянтинівна та маленькі дошкільнята спільно з першокласниками представили святкове дійство «Святий Миколай до нас завітай». Після чого відбувся обмін досвідом з питання організації народознавчої роботи з батьками.

Також слухачі методичного об’єднання мали змогу ознайомитись з організацією Нової української школи у першому класі Хоробицької ЗОШ І-ІІІ ст. та досвідом роботи щодо наступності дошкільної і початкової ланок освіти.

Насамкінець для гостей була організована цікава екскурсія у зразковий шкільний історико-краєзнавчий музей, де присутні мали змогу ознайомитись з історією села Хоробичі (Хоробричі, Хоробор).