Відділ освіти Городнянської міської ради

Засідання творчої групи вчителів основ здоров’я

        21 листопада відбулося засідання творчої групи вчителів основ здоров’я, на якому було розглянуто питання про впровадження інноваційних методів навчання в урочну та позаурочну роботу з предмета основи здоров’я, особливості сучасного уроку основ здоров’я, нормативно-правова документація щодо проведення уроків основ здоров’я.

      Учителі поділилися своїм досвідом роботи, своїм роздатковим матеріалом з предмета, висловили думки щодо того, як же зробити уроки основ здоров’я ефективними. Кожен мав можливість продемонструвати методи та прийоми, що використовує на своїх уроках, провівши елементи з учасниками творчої групи.

         Сучасний урок основ здоров’я – це урок демократичний. Його проводять не для учнів, а разом із ними. Даний урок характеризує не навчання словом, а навчання справою. Це перш за все урок, на якому створено реальні умови для інтелектуального, морального становлення особистості. І тому не варто забувати про важливі аспекти такого предмета як основи здоров’я.« повернутися до списку новин