A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Городнянської міської ради

Стартувала відкрита Першість з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти

Дата: 17.04.2019 08:28
Кількість переглядів: 92

За сприяння відділу освіти Городнянської міської ради 14 квітня 2019 року на базі Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулася відкрита Першість з волейболу серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. У змаганнях взяли участь 6 команд: Городнянська гімназія, Городнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Бутівська ЗОШ І-ІІІ ст., Мощенська ЗОШ І-ІІІ ст., Смичинська ЗОШ І-ІІІ ст., Хоробицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Після проведеного жеребкування команди було поділено на 2 групи.    У результаті напруженої боротьби в фіналі зустрілися команди Городнянської гімназії, Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2,  Смичинської ЗОШ І-ІІІ.

Переможцем відкритої Першості з волейболу  стали команда Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Другу сходинку посіла команда Городнянської гімназії, третіми стали волейболісти Смичинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Кращим гравцем змагань з волейболу став Полєєв Дмитро, учень Городнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Команди-переможці були нагороджені кубком, медалями та  грамотами відділу освіти Городнянської міської ради.

Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще не одну вершину.